DUK

Ką reiškia kasetės atnaujinimas?

Tai yra kasetės papildymas tonerio milteliais kartu su kasetės susidėvėjusių eksploatacinių dalių keitimu.

Ar aš neturėsiu papildomų problemų pasirinkdamas kasečių pildymą vietoje originalių kasečių naudojimo?

Neturėsite. Kokybiškai užpildytų kasečių spaudos kokybė visiškai nesiskiria nuo spaudos originaliomis kasetėmis. Mes teikiame 100% garantiją savo pildomų ir restauruojamų kasečių kokybei.

Kiek pinigų aš sutaupysiu pildant, o ne perkant naujas originalias kasetes?

Tai priklausys nuo spausdintuvo ar kopijuoklio modelio ir Jūsų kasetės būklės. Vidutiniškai sutaupoma 50 – 80% išlaidų spausdinimo medžiagoms lyginant su išlaidomis, perkant originalias kasetes.

Ar jūsų naudojami rašalai kasečių pildymui yra tokios pat kokybės kaip ir originalūs?

Mes naudojame aukščiausios rūšies rašalus, kurių cheminės ir fizinės savybės yra tokios pat kaip ir originalių rašalų. Mūsų naudojami rašalai yra specialiai sukurti tam tikram spausdintuvo modeliui ir yra skirtingi kiekvienai kasetei. Mes naudojame tik sertifikuotus ir pasaulyje pripažintus aukštos kokybės rašalus, savyje turinčius valomųjų medžiagų, kurios ilgiau neleidžia spausdinimo galvutėms uždžiūti ir užsikimšti.

Ar pildytomis kasetėmis spausdintų nuotraukų kokybė prilygsta spausdintų originaliomis kasetėmis?

Pildytų rašalinių kasečių kokybė niekuo nenusileidžia taip vadinamų „originalių” kokybei. Tikrai kokybišką spaudą gausite spausdindami ant specialaus nuotraukoms skirto popieriaus. Be to, visoms „Coloreta” pildytoms rašalinėms kasetėms suteikiame 6 mėnesių garantiją.

Ar atnaujintos ir užpildytos lazerinių spausdintuvų kasetės skiriasi nuo naujų originalių kasečių spausdinimo kokybe?

Ne, visiškai ne. Nėra jokio skirtumo tarp naujos ir  atnaujintos kasetės spausdinimo kokybės. Kaip ir su rašalinėmis kasetėmis, mes naudojame aukščiausios rūšies tonerio miltelius, kurie yra tiksliai pritaikyti konkrečiai kasetei. Be to, kiekviena kasetė pildymo metu yra kruopščiai apžiūrima ir, jei būtina, yra keičiamos susidėvėjusios kasetės detalės. Vartotojui kasetė yra atiduodama, prieš tai atspausdinus spausdintuvo testo kopiją ir įsitikinus, kad kasetė tikrai užpildyta kokybiškai. Jei kasetė pildoma ne pirmą kartą ir spausdinant iškyla problemų – mes pakeisime kasetę arba grąžinsime Jums pinigus.

Kiek laiko užtrunka užpildyti rašalinio spausdintuvo kasetę?

Mūsų pildymo ir restauravimo technologija pasižymi tuo, kad pildymo proceso metu yra nepraleidžiamas nė vienas nepriekaištingą spausdinimo kokybę užtikrinantis etapas, todėl rašalinės kasetės pildymas paprastai užtrunka 10-30 min.
Deja, kartais kasečių galvutės būna labai smarkiai uždžiūvusios ir jų atkimšti ultragarsu ar karštais garais nebepavyksta, todėl jos yra mirkomos specialiuose chemikaluose, kas užtrunka iki vienos paros.

Ar įmanoma, naudojant užpildytas kasetes, netekti spausdintuvo gamintojo garantijos?

Spausdintuvų gamintojų atstovai visada nuteikinės Jus prieš kasečių pildymą, kadangi spausdintuvų gamintojų didžioji pelno dalis yra gaunama iš eksploatacinių medžiagų spausdintuvams pardavimų.  Nenorėdami atsisakyti šio pelno, spausdintuvų gamintojai gąsdina vartotojus nebūtais  kasečių pildymo trūkumais.
Vartotojų apsaugos įstatymas saugo klientus, naudojančius užpildytas ar atnaujintas kasetes, ir nurodo, kad jei spausdintuvo gamintojas teigia, jog spausdintuvo gedimas atsirado dėl užpildytos kasetės kaltės ir nesutinka taisyti spausdintuvo, jis turi pats savo sąskaita įrodyti, kad tas gedimas įvyko dėl atnaujintos kasetės kaltės. Mūsų naudojama medžiagų kokybė yra lygiavertė originalių medžiagų kokybei, todėl galime užtikrinti, kad atnaujinta kasetė tinka spausdintuvui kaip originali.
Garantuojame, kad nepildysime Jūsų kasetės, jei neturėsime specialiai Jūsų kasetei tinkamos kokybiškos medžiagos.

Kiek kartų kasetė gali būti užpildyta?

Tai priklauso nuo Jūsų turimos kasetės tipo. Paprastai kasetės gali būti pildomos (su atnaujinimu) iki 8 kartų. Nors įmanoma užpildyti ir daugiau kartų, tačiau tai gali įtakoti prastesnę spausdinimo kokybę.
Prieš pildydami kliento kasetę mes visada patikriname, ar ji techniškai tvarkinga. Toks patikrinimas nemokamas. Klientas moka tik už kasetės pildymą.

Kaip išvalyti spausdintuvo galvutę?

Jei uždžiūvusi spausdintuvo galvutė, galima pabandyti ją atmirkyti, tačiau šiai paslaugai garantija nesuteikiama.
Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis telefonu.

Ar neprarandu garantijos naudodamas pakaitalus?

Norėtume atkreipti Jūsų dėmesį į tai, jog niekas negali atsisakyti garantinių įsipareigojimų tik už tai, kad Jūs naudojate kito gamintojo kasetės. Taip pat neteisėtos yra tos sutartys, kurios įpareigoja Jus pirkti tam tikro gamintojo kasetes arba pirkti kasetės iš konkretaus pardavėjo (kitaip Jūs neva neteksite garantijų).