Garantiniai įsipareigojimai:

 

- Garantijos galiojimo laikotarpiu pardavėjas garantuoja taisyklingą prekės darbą, kai laikomasi tinkamų eksploatavimo bei laikymo sąlygų.

- UAB “Coloreta" garantiniai įsipareigojimai galioja tol, kol dažiklis (milteliai, rašalas) visiškai išnaudojamas, bet ne ilgiau kaip metus nuo monochrominio  spausdintuvo dažomųjų miltelių kasetės pirkimo ir ne daugiau kaip 6 mėn. nuo spalvoto spausdintuvo kasetės pirkimo.
- Pildymui klientui pageidaujant, priimamos techniškai netvarkingos kasetės, bet garantija joms nesuteikiama. Tai reiškia, kad UAB ,,Coloreta” pasilieka teisę imti papildomą mokestį už eksploatacijos metu susidėvėjusių detalių pakeitimą. 
- UAB “Coloreta” garantuoja, kad su firmoje nupirkta lazerinio arba rašalinio spausdintuvo kasete padarysite ne mažiau kopijų,  negu numatyta kasetės techninėse sąlygose.*
- UAB “Coloreta” nepadengia garantinio arba negarantinio įrenginio remonto išlaidų, jei remontą atliko kita organizacija ir UAB "Coloreta” darbuotojai nebuvo iš anksto raštu informuoti.
- UAB “Coloreta” pasilieka teisę nevykdyti garantinių įsipareigojimų, jeigu klientas neatsiskaitė už įsigytas prekes.

- Nekokybiškos prekės atveju, pardavėjas garantuoja:

-      nekokybiškos prekės pakeitimą arba pinigų grąžinimą;

-     pinigų grąžinimą už spausdintuvo taisymą ( neatsižvelgiant į tai, ar spausdintuvas turėjo gamintojo garantiją ar ne), jeigu pagrindinė gedimo priežastis buvo UAB Coloreta prekės panaudojimas.

 - Grąžinant prekes, privaloma pridėti prekių įsigijimo dokumento kopiją (sąskaitą ar čekį, kurią gavote kartu su prekėmis arba registruotu paštu);

- Grąžindami prekę turėsite sumokėti grąžinamąjį transporto išlaidų mokestį. UAB „Coloreta“ kompensuoja grąžinamos ar keičiamos prekės grąžinamojo pašto mokesčio sumą, jei grąžinama ar keičiama prekė yra su gamintojo defektu.

 

Visas grąžinamas prekes prašome siųsti adresu: 

UAB “Coloreta”, 
Rinktinės g. 20, 
Vilnius.

 

Tel.Nr. pasiteiravimui: +(3705) 2505945
el. paštas: info@coloreta.lt
SKYPE: adomasv
 
 
Direktorius                                                                M. Vinckevič


* Kiekvienos kasetės padaromų kopijų skaičius nustatomas nudažant 5% viso lapo ploto. Tikėtinas kopijų skaičius nurodomas spausdintuvo arba kasetės instrukcijoje. Kasetės padaromų kopijų skaičiaus galite pasiteirauti firmos UAB Coloreta darbuotojų.